Vyhledávání v karanténě

Další přehled těch nejšílenějších vyhledávacích dotazů, které návštěvníky přivedly na tento web.

vyhledávání na googlu

Nucená karanténa mnoha lidí kvůli nemoci covid 19 se projevuje zvýšenou aktivitou na internetu. Internetový provoz je v těchto časech tak vysoký, že dokonce streamovací služby jako jsou Netflix nebo Youtube musely u některých svých videí snížit maximální kvalitu streamovaného videa, aby odlehčily přetíženým linkám.

To, že lidé více surfují po internetu, se projevuje i ve statistikách návštěvnosti. Na tento blog přichází poslední dny o něco více návštěvníků. Škoda jen, že se to neprojevuje v počtu prokliků na reklamy. Ale na druhou stranu už se objevují první donaty BAT z prohlížeče Brave. Co taky s nima, když vám je ten prohlížeč cpe zadarmo. Díky všem přispěvovatelům, kteří mi tu zanechávají nějaký ten token! Vážně to motivuje vytvářet další obsah ;)

Nicméně, abychom trochu odlehčili nastalé neveselé situaci kolem pandemie koronaviru covid-19, pojďme se podívat, jaké šílené vyhledávací dotazy zadali někteří návštěvníci do vyhledávače a dostali se na tyto stránky. A protože tu poslední inventura byla před mnoha lety a já si v mezičase ty nejzajímavější vyhledávací dotazy zapisoval do textových souborů, které jsem průběžně ztrácel, bude to taková neúplná směska starších i čerstvějších úlovků.

Lidi se doma v karanténě nudí a hledají na internetu kraviny.

  • www. com. bednami secx dawnlod – To je ale složitá adresa
  • JAK SE V GETAJACKU VICURAT – Getejacko je simulátor zločinu, ne simulátor čůrání
  • moje prvni eroticka videa – Už jsou určitě na internetu
  • porner obraski kategorie s penisom – Konkrétnější dotaz ani snad nechci znát
  • stare baby porno cisla na mobil – Určitě budou mít pevnou linku :)
  • Nestlé coca cola potraty – Trochu mě děsí, že jsem na seznamu na toto slovní spojení na prvním místě
  • obrazce na kundach – Vyholené nebo namalované?
  • jak přeladit na DNB – V rádiu? V televizi? V hlavě?
  • losy černá perla nevyhrávají je to podvod – Spíš obchod s náhodou
  • nwo novy prisun penez z eura – Tak určitě
  • Itchy a scratchy hulici – Nejsem si jist, proč se na tento výraz objevil můj web ve výsledcích vyhledávání
  • zabit virus vodou – Možná, že byste se upili k smrti nebo rovnou utopili?
  • strach z tohodle -I z tamtoho
  • traktorista zpravuje traktor nadavaSe z toho Zpravil
  • Bitkojn získat domu – Ten bitkajn, i ten lajtkojn a další haťapy dostanete domů zdarma a ani nemusíte nikam chodit :)
  • vytvaneci ton v do mobilu – Tak v nebo do?
  • cislo na bordel – Teď mají zavřeno.
  • Pornovydea zdafrma – Hrome, co musí být tohle za dysfunkci?
  • بلغ كابتشو – Cože? Jak? Proč?
  • z jakého masa je chesburger mc donaldsPěknej hnus
  • vizvaneni tonus – Tonus. Konus. Anus
  • stredoveke fylmy – Ve středověku asi ještě neznali fylmy
  • Slyším v uších zpěv ptáků – Si tam asi dělají hnízda, doporučuji častěji čistit
  • on-line kamery z bordelů – To musí být dobrý bordel :)
  • jak nainstalovat aplikaci twitch do televizní program – Co že to chceš?
  • Huhudebni sluch – Bez bez ozvěny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..